Які сережки вибрати дитині: поради

Які сережки вибрати дитині: поради

Якщо Ви переглядаєте інтернет-сайти в пошуках інформації про те, які сережки вибрати дитині, то Вам корисно буде дізнатися, що існує кілька моментів, які слід враховувати при їхній покупці, наприклад – безпеку та комфорт, а не тільки симпатичні мотиви та візерунки, про яких зазвичай згадують, представляючи своїх симпатичних малюків. Існує багато різних стилів сережок, про які Ви вже знаєте і якими володієте, але які з них є кращими для малюків і немовлят? Фахівці присвятили багато часу дослідженню найбільш безпечних стилів сережок для малюків, з якими хочемо поділитися в цій статті.
Дитячі сережки-пусети (гвоздики)

Це сережки, чия стійка, подібно до гвинта, закручується в спеціальний отвір закритої підкладки. Щоб надіти їх на дитину або малюка, просто протягніть їх через попередньо зроблені проколи в мочках, і вирівняйте за допомогою основи, а потім просто закрутіть для надійної і зручної посадки. Оскільки вони “вкручуються” не нескінченно, вам не потрібно турбуватися про те, що дитина закрутить її занадто сильно, і потенційно зможе завдати собі шкоди. Ймовірно, це найбезпечніші сережки для малюків, але є інші стилі, які розглянемо далі.
Сережки кліпси

Сережки кліпси, подібно до пусетів, є прекрасним вибором для малюків з точки зору зручності і безпеки. За допомогою цього стилю, досить натиснути круглу і плоску підкладку, поки не почуєте “клацання”, що означає, що сережка надійно закріплена на вусі вашої дитини – майже ідентична вищеописаній моделі. Це дуже безпечна варіація, яка неодмінно підійде для активних, які люблять побігати, дітей, адже не допускає випадання, поки вони знаходяться на ігровому майданчику.
Кільця Конго

Кільця Конго є однією з найбільш поширених моделей, яку неможливо не впізнати. Маленькі обручі невеликого діаметру, меншого за дитячий пальчик, щоб дитина не могла зачепити його і випадково не зірвати в процесі гри. Відрізняються не тільки чудовою надійністю, але і зручністю, що відзначають мільйони дбайливих мам у всьому світу.
Вибір матеріалів для чутливої ​​шкіри

Тепер, коли ми розглянули основні моменти того, які сережки вибрати дитині, залишилося визначитися з матеріалом, оскільки немовлята нерідко мають вкрай чутливу шкіру. Іноді це призводить до того, що у них виникають алергічні реакції на незвичні матеріали і метали. Деякі з найбільш безпечних матеріалів для сережки, які можна використовувати — це:

срібло;
тверде золото;
позолочені метали;
метали, покриті родієм.

Всі ці матеріали мають доведену науковцями безпеку для чутливої ​​шкіри, і можуть створювати гіпоалергенні сережки, на які ваша дитина не буде реагувати, якщо не має алергії на метали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *