Як вибрати дезодорант: жіночі поради

Як вибрати дезодорант: жіночі поради

Особливим попитом дезодоранти у всіх людей користуються в літній період. Саме влітку з’являється більше потреби в дезодорантах для активного захисту від потовиділення. У магазинах можна знайти безліч видів цього засобу гігієни і всі вони різні. Серед них розрізняють:

антиперспіранти;
спреї;
дезодоранти.

Між собою вони відрізняються не тільки зовні, але і за складом, і впливу на шкіру. У цій статті мова піде про те, як вибрати дезодорант.

Дезодоранти не зупиняють потовиділення, вони просто усувають неприємний запах. До їхнього складу входять антибактерицидні добавки, вони і прибирають неприємний запах поту. Антиперспіранти діють навпаки – вони зупиняють процес потовиділення, але не прибирають запах. Ними не варто користуватися часто, так як це може привести до захворювань потових залоз і порушенню їхньої роботи.

На якому ж тоді зупинити свій вибір? Буде добре, якщо ви будете мати і дезодоранти, і антиперспіранти. Користуйтеся ними по черзі. Антиперспірант слід використовувати тільки в тих випадках, коли потрібний особливий захист, а дезодорант – придатний і до щоденного використання.

Але від дезодорантів і антиперспірантів вимагають не тільки хороший захист від поту або запаху, а й приємний аромат. Для цього може підійти парфумерний дезодорант. Але парфумерні дезодоранти вміщають в собі великий вміст спирту, і їх не варто застосовувати, якщо у вам дратівлива і чутлива шкіра. Для таких людей є дезодоранти для чутливої ​​шкіри.

Стіки забивають пори, але вони дуже практичні і економічні, не залишають слідів на одязі і тілі і надійно захищають.

Дезодорант-пудру застосовують люди з жирною шкірою. Такі дезодоранти залишають сліди на одязі і переважно використовуються в літній час.

Для людей з підвищеною алергічною чутливістю є кремоподібні дезодоранти. Можуть залишати важко плями, які важко виводяться, але такі дезодоранти легко наносяться.

Також є спреї, але від неприємних запахів вони захищають не дуже добре, хоча самі мають приємний запах.

Найстійкішими і дієвими дезодорантами вважаються гелевидні, вони легко наносяться і мають структуру, яка тане.

Також у продажу є дезодоруючі і ароматичні серветки та мило, які добре борються з запахом поту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *