Сагу “Сутінки” перезапустять у вигляді серіалу

Компанія Lionsgate Television розпочала роботу над серіалом за романами Стефані Майєр, яка і придумала легендарну історію про Едварда Каллена, Беллу Свона і Джейкоба Блека.

Очікується, що письменниця візьме участь у роботі над серіалом. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Проєкт перезапуску знаходиться на ранній стадії розробки. Як виглядатиме серіальна версія “Сутінків”, не знає поки що ніхто. Представники Lionsgate не дають офіційних коментарів.

Також додамо, що у 2017 студія Lionsgate вже оголошувала про свої плани щодо створення продовження “Сутінків”, а також “Голодних ігор”. Але якщо новий проєкт щодо другого фільму вже на стадії постпродакшена, то історія про вампірів до цього часу не обзавелися ні приквелом, ні сіквелом. Проте тепер глядачі, якщо компанія не змінить своїх планів, побачать зовсім новий погляд на культову сагу.

Зазначимо, книжковий цикл Стефані Майєр у період з 2008 по 2012 роки отримав кіноадаптації з Робертом Паттінсоном та Крістен Стюарт у головних ролях. Усього було випущено п’ять фільмів, які тут же набули статусу культових, завоювавши величезну армію фанату, а загальні збори кінострічок перевищили 3,4 млрд доларів по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *