По традиційній страві розкрили секрет здоров’я японців

Японці вважаються одним з найздоровіших народів у світі. У їх традиційній кухні використовується безліч корисних продуктів, деякі з яких стали популярні і на заході.

Один з найдоступніших і відповідних практично всім інгредієнтів японської кухні – морські водорості. Вони містять мало калорій і жирів.

Морські водорості, відзначають експерти, сприяють зниженню рівня холестерину, що захищає серце в довгостроковій перспективі. Морські водорості також допомагають поліпшити кровообіг, щоб запобігти високий кров’яний тиск-основний фактор виникнення інсульту і серцевої недостатності.

Водорості – один з кращих джерел йоду, який вони поглинають з морської води. Йод важливий для правильного росту і вироблення гормонів. З цієї причини вагітним жінкам і годуючим матерям не слід допускати дефіциту йоду. Також водорості багаті кальцієм і магнієм, які є необхідні для здоров’я кісток.

Клітковина водоростей підтримує правильне травлення. Морські водорості також мають легку проносну дію, що допомагає полегшити запор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *