Здоров’я щитоподібної залози: основні секрети

Щитоподібна залоза – маленький орган, який виконує важливі функції в організмі. Підтримувати її здоров’я можна, дотримуючись простих кроків.

Подбайте про наднирники

При патології щитоподібної залози важлива підтримка надниркових залоз. Буває так, що всі аналізи хороші, УЗД в нормі, а симптоми є. Тут і потрібна допомога надниркових залоз: контроль стресу, зміна реакції на стрес, повноцінний сон, правильний раціон і підтримка нутрицевтиками.

Заберіть цукор із раціону

Цукор очищений, промисловий, білий, у виробах з магазину – провокує та активно підтримує запалення в організмі, глікацію, підживлює патогенну флору. Пам’ятайте про прихований цукор.

Заповніть необхідні дефіцити

Йод, селен, залізо, магній, цинк та всі вітаміни. Якщо раніше ніколи не приймали йод, спочатку пару тижнів приймайте магній і селен, а потім підключайте йод.

Глютен

Цей складний білок негативно впливає на роботу ЩЗ: заліплює стінки кишечника, викликає аутоімунну реакцію. Намагайтеся мінімізувати глютен в організмі.

Хрестоцвіті

У хрестоцвітих овочах містяться гойтрогени — речовини, що погіршують поглинання йоду. Якщо у вас вже є якесь захворювання на ЩЗ, то хрестоцвітих слід уникати до одужання. Виняток – свіжа броколі, приготовлена ​​на пару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *