Вже цього місяця може вийти новий Counter-Strike

Через понад 10 років після випуску онлайн-шутера Counter-Strike: Global Offensive Valve готується анонсувати нову версію культової відеогри, а її бета-версія може з’явитися вже цього місяця.

За словами кіберспортивного журналіста Річарда Льюїса, Valve деякий час працює над продовженням CS:GO, і ця гра “майже готова до запуску”. Він каже, що студія нещодавно провела таємний ігровий тест шутера від першої особи, в якому брала участь група професійних гравців, які прилетіли до Сіетла. За словами Льюїса, Valve попередньо планує розпочати бета-тестування гри за участю ширшої спільноти Counter-Strike не пізніше 1 квітня. Одне з джерел журналіста зазначило, що пріоритетом Valve є оприлюднення, а потім доопрацювання, виправлення будь-яких помилок і доведення шутера до рівня, якого люди очікують від CS.

Що стосується вдосконалень, то, як повідомляється, новий Counter-Strike матиме покращену графічну точність завдяки закулісному переходу до Source 2 – останньої версії внутрішнього ігрового движка Valve. Крім того, Льюїс каже, що гра підтримуватиме 128-тикові сервери – функцію, яка приведе CS у відповідність із Valorant і зменшить затримку. Також повідомляється, що Valve значно покращила досвід підбору партнерів, що повинно зробити спільноту менш залежною від сторонніх сервісів, таких як FACEIT.

Чутки про те, що нова гра Counter-Strike вже не за горами, ходять роками, але є кілька причин надати більшої ваги цьому останньому звіту. На початку місяця кілька шанувальників CS:GO знайшли докази того, що драйвери GPU від NVIDIA містять посилання на «csgo2.exe» та «cs2.exe» з лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *