iPhone 14 Apple випустить у жовтому кольорі

Шанувальники Apple незабаром можуть отримати новий варіант кольору для iPhone 14 і iPhone 14 Plus. Згідно з останньою публікацією технічний гігант планує випустити нові моделі жовтого кольору цієї весни.

Кілька джерел підтвердили, що PR-команда Apple планує наступного тижня брифінг щодо продукту, який може бути пов’язаний з новим варіантом кольору iPhone або чимось іншим.

Додавання нових варіантів кольорів у середині циклу було звичайною тактикою Apple для збільшення продажів і уваги ЗМІ. Минулого року компанія представила нові зелені кольори для серії iPhone 13 , а в квітні 2021 року iPhone 12 і iPhone 12 mini стали доступні в фіолетовому кольорі.

Поточні варіанти кольорів для iPhone 14 і iPhone 14 Plus включають синій, фіолетовий, опівнічний (чорний), зоряне світло (білий/сріблястий) і червоний продукт, а моделі iPhone 14 Pro доступні в темно-фіолетовому, золотому, сріблястому та космічному кольорах. чорний. Незрозуміло, чи отримають моделі Pro жовтий колір, чи Apple відкладе додавання для них нового кольору. Хоча деякі шанувальники можуть бути в захваті від потенційного жовтого iPhone 14, інші можуть вважати, що яскравий відтінок краще підходить лише для моделей, які не є професійними.

Також повідомляється, що наступний iPhone від Apple, iPhone 15 Pro, буде представлений у новому, насиченому червоному кольорі. На відміну від яскравого кольору “Product Red” попередніх моделей, цей новий відтінок, як кажуть, більш темний і приглушений. Слідкуйте за новинами про це потенційне доповнення до популярної лінійки смартфонів Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *