Продовжують життя ці звички: поради

Американські фахівці з’ясували, що всього 4 правильні звички зможуть подарувати вам відмінне самопочуття та довге життя. Згідно з науковими даними, ці прості дії збільшать тривалість життя щонайменше років на 10. Перш ніж зробити висновки, вчені детально вивчили спосіб життя європейців та дізналися, через що найчастіше вмирали люди.

Перша звичка полягає в тому, що потрібно максимально наблизити свій раціон до середземноморської дієти. Це не просто дієта, а тип харчування, при якому знижується ризик розвитку раку та серцево-судинних хвороб, депресії і навіть недоумства.

Друга – знизити рівень стресу та навчитися радіти дрібницям. Експерти наводять такі цифри: у щасливих людей ризик ранньої смерті знижується майже на 4 відсотки. Вони довше живуть і менше хворіють, а якщо й захворіють, то швидко йдуть на виправлення.

Третя – мінімізувати вживання алкоголю та тютюну, а краще зовсім виключити. Затяті курці потрапляють до групи ризику з багатьох хвороб. Вважається, що у жінок залежність утворюється швидше і міцніше, ніж у сильної статі. У чоловіків стійка залежність формується приблизно через 7-10 років після систематичного вживання алкоголю, а жінкам для цього достатньо 3-5 років.

Четверта – більше рухатися та частіше бувати на свіжому повітрі. Багато хто і так це чудово розуміє, тільки через брак часу або з інших причин не поспішає виконувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *