На NFT-токени перетворять предмети, підняті з “Титаніка”

Компанія RMS Titanic, гонконгська венчурна фірма Venture Smart Financial Holdings і Artifact Labs, що працює в індустрії Web3, токенізують предмети, врятовані з лайнера “Титанік”, що затонув понад 100 років тому.

Компанія RMS Titanic має ексклюзивні права на підйом артефактів з місця аварії лайнера. Тепер знайдені предмети з’являться як колекційних NFT. Venture Smart відповідає за структуризацію інтелектуальної власності. Завдяки випуску NFT, учасники проекту сподіваються зібрати кошти для продовження досліджень, відновлення, збереження та ліцензування активів RMS Titanic.

Розробники планують випустити 5500 NFT на платформі Artifact Labs. Предмети, підняті пізніше, токенізуватимуть у майбутньому.

Artifact Labs планує створити децентралізовану організацію Titanic DAO, учасники якої отримають доступ до різних ініціатив, виставок та інших активностей, пов’язаних із лайнером. Організація має намір розробляти навчальні програми, випускати цифровий контент та документальні фільми та проводити дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *