Головні причини їсти яблука названі

Американські дієтологи наполегливо нагадують своїм пацієнтам про те, що не потрібно забувати про корисні властивості яблук. Ці фрукти, вважають лікаря, мають ще до кінця не з’ясований цілющий омолоджуючий ефект.

Численні лабораторні дослідження показали, що яблука мають антидепресантну дію, мають терапевтичну профілактику онкологічних захворювань та хвороби Альцгеймера. Однак найзагадковішою властивістю цього продукту є його психосоматичний вплив на загальний стан людини.

Говорячи простою мовою, саме яблука гармонізують психологічне світовідчуття людини та її фізичний стан.

Лікарі наводять як приклад письменницю, автора класичних детективів Агату Крісті, у якої поруч із письмовим столом завжди стояла корзина свіжих яблук. Вже в літньому віці жінка з’їдала їх під час роботи по кілька кілограмів на добу. Письменниця до останніх хвилин мала світлий розум і молоду рухливість. Вона померла уві сні.

Омолоджуючі властивості яблук сьогодні визнані всіма дієтологами планети, проте багато хто попереджає, що корисними властивостями і підвищеним вмістом вітаміну В17 найбільше володіють менш “одомашнені” сорти зелених яблук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *