Інформаційний Рамштайн: де може відбутися

Українська влада веде перемовини з Францією щодо можливості проведення зустрічі в форматі Інформаційний Рамштайн у Парижі. У якості ще одного варіанта розглядається Варшава. Про це повідомив міністр культури України Олександр Ткаченко.

За його словами, певні ініціативи щодо такої зустрічі є з боку президента Франції Емманюеля Макрона.

“Намагаємося узгодити наші позиції для того, щоб у межах, які будуть обговорені, зробити міжнародний форум або в Парижі, або, якщо буде затримка, то у Варшаві. Бо там ведеться робота стосовно порушення на світовому рівні питання інформаційної безпеки”, — сказав очільник Мінкульту.

Він додав, що в рамках Інформаційного Рамштайну можуть обговорити криміналізацію статей проти російських пропагандистів; роботу з хайтек-компаніями; координацію протидії російським наративам.

Також може йтися про розповсюдження санкцій не лише в країнах ЄС, а й у всьому світі. Зокрема, в країнах Глобального Півдня, де досі присутні російські медіа.

У липні 2022 року очільник Мінкульту Олександр Ткаченко заявив, що Україні потрібен формат інформаційного об’єднання із західними партнерами на кшталт переговорів міністрів оборони десятків країн, які періодично відбуваються на німецькій військовій базі Рамштайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *