Смартфон: лайфхаки, які насправді не працюють

В Інтернеті можна побачити багато лайфхаків, пов’язаних зі смартфонами. Але будьте обережні: не всі з цих порад працюють. Напевно, ви чули, що намочений або втоплений смартфон потрібно покласти в рис, щоб позбутися води. Але чи допомагає цей та інші популярні лайфхаки насправді?

Зубна паста

В Інтернеті можна натрапити на знімки, на яких люди полірують за допомогою зубної пасти екран смартфона. Іноді навіть стверджується, що подібним чином можна позбутися подряпин на дисплеї. Але насправді це міф. Більше того, зубна паста навіть може нашкодити екрану, оскільки вона руйнує олеофобне покриття, яке наносять на екран.

Лампа зі смартфона

Вважається, що для цього потрібен лише телефон та пляшка води. Але краще все-таки розміщувати смартфон збоку від пляшки, або користуватися ліхтариками. Адже такий вид освітлення дуже розряджає батарею телефону.

Рис

Якщо ви впустили у воду телефон, то рис позбавитися вологи всередині пристрою не допоможе. Натомість найкраще – відразу ж віднести апарат у ремонт.

Режим польоту

При активації цього режиму смартфон справді заряджається трохи швидше. Але різниця настільки незначна, що навряд чи ви її помітите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *