Уповільнять старіння ці харчові звички: поради

Як відомо, що успішніші люди виглядають краще і пізніше старіють Це пов’язано з тим, що вони можуть уникнути багатьох захворювань, які асоціюються у нас зі старою людиною. Насправді для цього потрібно небагато: правильний медичний догляд та харчування. У нашій статті розповімо про основні правила, які допоможуть вам у цьому.

Уникайте обробленого м’яса

Ряд досліджень виявив зв’язок між вживанням великої кількості переробленого м’яса та поганим здоров’ям. Гарвардське дослідження показало, що вживання однієї порції обробленого м’яса на день, такого як бекон, ковбаса та м’ясні делікатеси, було пов’язане з підвищенням ризику серцевих захворювань на 42% та підвищенням ризику діабету на 19%. Інше дослідження показало, що перероблене м’ясо підвищує ризик розвитку раку товстої кишки.

Їжте фрукти та овочі, особливо синього кольору

Попри те, що не існує універсального інгредієнта, який у будь-якому випадку зробить вас здоровим, варто все ж таки звернути увагу на чорницю. Одне дослідження показало, що вживання еквіваленту чашки чорниці щодня знижує кров’яний тиск.

Більшість із нас не може щодня з’їдати чашку чорниці. Але урок полягає в тому, щоб додати до свого раціону фрукти та овочі темного кольору — чорницю, вишню, шпинат та капусту. Вони багаті на поживні речовини, клітковину і каротиноїди.

Відмовтеся від упакованих продуктів

Як дізнатися, чи оброблено їжу? Хорошим показником є наявність упаковки, яку необхідно розкрити. Подумайте про чіпси, батончики мюслі, нездорову їжу, фаст-фуд, заморожену піцу і т. д. Є, звичайно, деякі винятки з правил. Деякі цілісні, необроблені продукти, які є корисними для вас, поставляються в упаковках за потребою. Подумайте про горіхи, яйця, оливкову олію і молоко, і це лише деякі з них.

Намагайтеся жити за правилом одного інгредієнта

Якщо упакований продукт містить тільки один інгредієнт (наприклад, фарш з індички), це цілком розумний вибір.

Добавки

Дослідження за дослідженням, здавалося, спростовували користь від прийому добавок. Найкраща порада: заощаджуйте гроші, які ви витратили б на них, і інвестуйте в нову пару взуття для ходьби, абонемент у тренажерний зал або смачну здорову їжу з родиною та іншими близькими. Всі вони, ймовірно, зроблять більше для вашого емоційного та фізичного здоров’я, ніж добавки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *