Викупити Netflix планує Microsoft

Останнім часом у бізнес світі тільки й розмов щодо придбання корпорацією Microsoft американського відеоігрового холдингу Activision Blizzard. Це може стати найбільшою угодою в ігровій індустрії за всі часи.

Проте, за інформацією інформаційного агентства Reuters у 2023-му Microsoft оформить більш дорожчу угоду.

Microsoft планує придбати найпопулярнішу стрімінгову платформу світу Netflix. Дві компанії вже тісно пов’язані. Netflix обрала Microsoft як рекламного партнера для нового сервісу підписки з підтримкою реклами. Президент Microsoft Бред Сміт також входить до ради директорів Netflix. Частина обґрунтування угоди полягає в тому, що Microsoft хоче запропонувати послугу потокової передачі відеоігор на кількох пристроях.

Netflix має великі плани на ігри. У 2022 році компанія, яку очолює Рід Гастінгс, придбала розробника Spry Fox, свою шосту власну студію. Становлення частиною імперії Microsoft посилило ці амбіції.

Microsoft за ринковою вартістю у 13 разів випереджає Netflix. При цьому оцінна вартість Netflix під час продажу може становити майже 190 мільярдів доларів.

За даними Reuters, генеральний директор Microsoft Сатья Наделла мислить масштабно і може придбати відому платформу Netflix одразу після завершення покупки Activision Blizzard у першій половині 2023 року. Спочатку Microsoft доведеться переконати регулюючі органи в тому, що купівля американського відеоігрового холдингу не нашкодить іншим учасникам ринку.

За оцінками експертів, придбання Netflix буде простіше провести через регулюючі органи, такі як Федеральна торгова комісія (Federal Trade Commission, FTC) та Європейський Союз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *