За ініціативу PlayStation платитиме своїм користувачам

Технологічний гігант Sony вирішив залучати до роботи у PlayStation гравців консолі – користувачі можуть стати агентами підтримки PlayStation та працювати в онлайн-режимі, допомагаючи іншим гравцям. Для реалізації нової ідеї Sony об’єднався з компанією клієнтської підтримки Limitless Technology.

Рішення співпрацювати з власними клієнтами у Sony прийняли після закриття програми Ask PlayStation, яка дозволяла гравцям отримувати кваліфіковану допомогу від працівників компанії.

“Ми розпочали роботу з компанією Limitless, щоб запропонувати вам можливість перевірити свої вміння у PlayStation та отримати гроші за підтримку інших гравців у їхніх питаннях”, — пояснили своїм клієнтам представники Sony.

Списку з вакансіями не існує, за словами команди Limitless, робочі місця надаватимуться в порядку надходження пропозицій. За реєстрацію у програмі гравці отримають по $ 10 доларів, а за кожне вирішене питання іншого користувача — по $ 1,2.

Щодо оновлень у Sony PlayStation, окрім співпраці з гравцями, гральна консоль запустить власні NFT. Як стало відомо наприкінці листопада, Sony PlayStation отримала патент на вивчення, розробку та запуск невзаємозамінних токенів. У патенті Sony Interactive Entertainment описали систему роботи та використання NFT, пов’язаних з відеоіграми: “NFT можуть бути предметами, персонажами, моментами ігрового процесу, такими як відеокліпи або зображення. Аспекти цієї технології включають системи та методи для створення, модифікації, відстеження, автентифікації та передачі унікальних токенів, пов’язаних з відеоіграми”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *