Інформація про секретні смартфони Google з’явилася у мережі

Ентузіасти вивчили вихідний код прошивки для смартфонів серії Pixel і виявили в ньому згадку про нові пристрої Google. Про це повідомляє видання GizmoChina. Знахідка датамайнерів вказує на те, що Google працює над складним смартфоном Pixel Fold, про який раніше з’являлися чутки, а також над абсолютно новим Pixel 7 Mini.

У вихідному коді знайшли пристрої під кодовими назвами Felix і Lynx. Перше слово, вважають фахівці, відноситься до складного смартфона Pixel Fold, а друге – до Pixel 7 Mini.

З файлів Google також вдалося з’ясувати, що Pixel 7 Mini отримає той же дисплей, який раніше використовувався в Pixel 6, 6а і 7. Новий пристрій отримає щонайменше надширококутну камеру Sony IMX712, як у Pixel 7, а також новий для смартфонів Google Bluetooth-модуль Qualcomm WCN6740.

За позначеними параметрами Pixel 7 Mini схожий на спрощену версію Pixel 7. Google щороку випускає такі смартфони в рамках серії «а». Чи означає знахідка датамайнерів, що Google вирішила перейменувати лінійку доступних смартфонів, на даний момент сказати складно. Журналісти не виключають, що ближче до релізу новинка все ж таки отримає звичну назву Pixel 7a.

GizmoChina також пише, що раніше з’являлися чутки про версію Pixel 7 з припискою у назві Ultra. Однак згадки цієї моделі у вихідному коді знайти поки що не вдалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *