Новий виробник кошерної соняшникової олії з’явився в Україні

Компанія “ОптімусАгро Трейд” пройшла аудит кошерної сертифікації на ВП “ЗОЕЗ” у м. Запоріжжя.

Як говориться у повідомленні компанії, крім свідоцтва про кошерність, підприємство отримує право на використання знака кашрута, що вказує на сертифікуючу організацію та підтверджує кошерність продукту, а також дає змогу виходу компанії на нові ринки збуту, пов’язані з потребами в кошерній продукції.

Після підтвердження відповідності вимогам кошерної сертифікації аудитором зроблено висновки щодо рекомендації видачі сертифікату кошерності терміном дії один рік на продукцію:

– олія соняшникова нерафінована невиморожена;
– шрот соняшниковий високопротеїновий (універсальний) тостований негранульований (гранульований);
– концентрат фосфатидний (соняшниковий харчовий та соняшниковий кормовий);
– лушпиння соняшникове пресоване гранульоване;
– фуз олійний.

Уточнюється, що аудит провели у середині вересня 2022 року. Аудитор — релігійна організація “Об’єднання юдейських релігійних організацій України”. На виробництві перевіряли технологічний процес, обладнання, приміщення для зберігання сировини.

“Один із найважливіших критеріїв у сертифікації кашруту — це дуже високий рівень чистоти на виробництві, а точніше — чистота будь-якого місця та обладнання, з якими стикатиметься кошерна продукція”, — йдеться в повідомленні.

Довідка

“Оптімус Агро” — агропромислова компанія, один із найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом соняшникової олії, шроту і лушпиння. На українському ринку компанія входить до ТОП-5 українських переробників насіння соняшнику за встановленими потужностями.

“Оптімус Агро” в Україні об’єднує мережу елеваторів в Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій і Черкаській областях загальною потужністю одноразового зберігання понад 1,1 млн т зернових. Потужності з переробки соняшнику “Запорізького олійно-екстракційного заводу” складають 900 тис. т/рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *