По всій Сонячній системі вчені полюють за артефактами інопланетян

Вчені досі не знають, чи існують інопланетяни. Принаймні поки їх не виявили. Але Всесвіт настільки величезний, що, можливо, розумне життя зародилося не тільки на нашій планеті. Група американських учених створила спеціальний проєкт із пошуку астро-археологічних артефактів, які можуть належати потенційній інопланетній цивілізації. Вони вважають, що так інопланетян виявити буде набагато простіше. Якщо вони існують.

Найкращий спосіб шукати інопланетян — знайти техносигнатури, тобто докази технологій інопланетних цивілізацій, вважають деякі вчені. Поки багато хто з них намагається виявити сигнали від потенційних інопланетян і постійно “слухає” космос за допомогою радіотелескопів. Але зараз жодних сигналів не виявлено. Це може бути пов’язано з тим, що розміри Всесвіту настільки величезні, що якщо інопланетяни існують, то вони просто знаходяться так далеко, що їх сигнали до нас не надходять.

Але засновники проєкту Galileo, Аві Леб та його колеги з Гарвардського університету, вважають, що ознаки існування інопланетної цивілізації потрібно шукати недалеко від Землі. Тобто, в межах Сонячної системи.

Проєкт Galileo є першою науково-дослідною програмою пошуку астро-археологічних артефактів інопланетян поблизу нашої планети.

У проєкті Galileo є кілька основних напрямів досліджень:

– Візуалізація НЛО в інфрачервоному, радіо- та оптичному діапазонах та запис аудіоданих. Вчені розробили, створили та розгорнули власне обладнання для спостереження за цими об’єктами та штучний інтелект для збирання та інтерпретації цих даних.
– Вчені хочуть розібратися з тим, чим є загадковий об’єкт Оумуамуа і подібні до нього міжзоряні об’єкти, які потрапляють із Сонячної системи. До речі, передбачуваний бюджет цієї програми становить 1 млрд доларів, що в 4 рази менше, ніж, наприклад, 1 запуск ракети Space Launch System на Місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *