Симптоми ослабленого імунітету названо

В осінній та зимовий час імунітет знижується з кількох причин. Це сильна різниця у температурі навколишнього середовища, нестача сонячного світла, серотоніну, вітаміну D3.

Ще саме в цей холодний період виникає безліч вірусів і бактерій, які через ослаблення імунної системи викликають у людей різні хвороби.

Перед тим, як людина починає хворіти, імунна система посилає кілька важливих сигналів. Вони свідчать про зниження імунітету.

Зміни всередині рота та навколо нього

Наприклад, людина може зіткнутися з виразками на язику, внутрішній стороні щоки або з білим нальотом на небі, язику, задній стінці глотки. Ще одним симптомом може стати герпес на губах, носі чи язику.

Сильна сонливість

Окрім надмірної сонливості, про ослаблений імунітет може говорити хронічна втома. Важливо при цьому приділяти достатньо часу сну та відпочинку, а також вживати багато овочів, фруктів, жирів.

Часті інфекції

Якщо у вас нерідко почав виникати нежить, кашель або субфебрильний стан, це свідчить про погану роботу імунної системи.

Довго гояться рани

Крім того, на зниження імунітету вказує збільшення кількості прищів, лупи або посилення симптомів атопічного дерматиту. У дітей нерідко через проблеми з імунною системою виникають тріщини в куточках рота, тобто “заїди”.

Здуття живота та розлади травлення

З інших подібних ознак, пов’язаних із шлунково-кишковим трактом – проблеми з дефекацією, біль у шлунку, загострення печії. Для підтримки імунітету та здоров’я травної системи корисно буде щодня вживати кефір, йогурти.

Суха шкіра, слабке волосся, ламкі нігті

Це все означає, що організму не вистачає вітамінів та мінералів. Щоб заповнити баланс, потрібно включити до раціону фрукти, овочі, насіння, горіхи, цільнозернові продукти, жирну рибу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *