Сучасне спорядження отримала від США ДСНС України

Посол США Бріджіт Брінк передала Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) захисний одяг та рятувальний інструмент Weber на суму близько 22 мільйонів гривень.

Як повідомляє ДСНС, ця допомога надійшла в рамках співробітництва української Служби порятунку з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та проектом “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування” (ГОВЕРЛА).

Передаючи допомогу, посол наголосила, що Сполучені Штати Америки залишатимуться з Україною стільки часу, стільки буде потрібно для повної перемоги над рф.

Заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін у відповідь подякував Брінк і всьому американському народу за безпрецедентну допомогу. Він зазначив, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій має один із найвищих рівнів довіри в українському суспільстві, і це цілком заслужено, адже спектр її роботи надзвичайно широкий – від розмінування територій до евакуації цивільного населення, розбирання завалів знищених внаслідок ворожих обстрілів будівель та гасіння масштабних пожеж, викликаних ворожою агресією на найрізноманітніших об’єктах інфраструктури, наприклад, нафтобазах, хімічних підприємствах тощо.

За словами голови ДСНС Сергія Крука, служба потребує дедалі більшої та більшої кількості рятувальної техніки, адже масштаби допомоги, яку надає ДСНС у найрізноманітніших сферах подолання наслідків російської агресії, зростають.

“Тому я від себе особисто та від усієї Державної служби України з надзвичайних ситуацій щиро вдячний у вашій особі президенту Байдену, Конгресу Сполучених Штатів, усьому американському народу за світове лідерство у підтримці нашої держави, за вашу чітку позицію.

Ми вдячні за підтримку ДСНС. Можу запевнити, що рядові пожежники чудово усвідомлюють рівень вашої допомоги, усвідомлюють, що без підтримки наших партнерів службі порятунку було б у сто разів важче ліквідувати наслідки ворожої агресії і згодом, після нашої перемоги, створювати в Україні новий безпечний простір”, – наголосив глава ДСНС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *