Геймерські хромбуки з’являться на ринку

Хромбуки поступово стають все більш популярними, хоча здебільшого їх використання пов’язане з навчанням. Але, можливо, незабаром на ринку з’являться ігрові хромбуки. На це побічно вказує той факт, що Google працює над використанням в Chrome OS підтримки клавіатур з підсвічуванням RGB. Зазвичай такі клавіатури використовуються саме у геймерських мобільних ПК.

Вже виявлено два пристрої з кодовими іменами Vell та Taniks, які будуть оснащені такими клавіатурами. Вважається, що перший буде HP пристроєм, а другий отримає логотип Lenovo. Обидва при цьому засновані на процесорах Intel Alder Lake, а не однокристальних системах з архітектурою Arm. На перший погляд, може здатися, що ігровий хромбук це безглуздий продукт.

Повноцінних ігор для Chrome OS немає, а хмарні сервіси типу Google Stadia і GeForce Now дискретну відеокарту не вимагають. Проте вже давно ведеться робота над проєктом Borealis, в рамках якого Steam може з’явитися на Chrome OS. І якщо ігрові ноутбуки вже працюють, можливо, і Steam для хромбуків вже не за горами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *