Коло одержувачів субсидій розширив Кабмін

Уряд змінив порядок призначення житлових субсидій, розширивши список категорій громадян, які можуть отримувати виплати.

Тепер право на субсидію отримають і українці у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено заповіт, пише Мінсоцполітики.

Також право на субсидії отримають особи, якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше 4 мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років.

Крім того, субсидії даватимуть, якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря).

А для мешканців населених пунктів на лінії зіткнення, які через збройну агресію РФ проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії в опалювальний сезон буде рахуватись на основі нормативів споживання енергії для електроопалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *