Вакцинацію дітей від COVID засудили у ВООЗ

У ВООЗ засудили широке застосування бустерних доз і щеплення дітей від коронавірусу, через те, що вкраїнах з низькими доходами люди все ще чекають перший укол вакцини.

Про це повідомив Гендиректор ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) Тедрос Аданом Гебрейесус.

Він заявив, що наразі немає сенсу вводити бустерні дози здоровим дорослим людям. Також засуджують й вакцинацію дітей, коли працівники охорони здоров’я, люди похилого віку та інші групи все ще чекають своєї першої дози в бідніших країнах.

«Щодня у світі застосовується у шість разів більше бустерних доз, ніж перших уколів у країнах з низькими доходами», – зауважив Гебрейесус.

Нагадаємо, Коста-Ріка стала першою у світі країною, влада якої ввела обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для дітей віком від 5 до 11 років. Щеплення неповнолітнім почнуть робити з березня 2022 року.

Відомо, що в Україні почнуть прищеплювати від коронавірусу бустерною дозою вакцини тоді, коли відсоток вакцинованих двома дозами перевищить 70%. Зараз в кращому випадку можна говорити про 35% щеплених і то, якщо порахувати всіх, хто отримав хоча б одну дозу вакцини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *