Унікальні версії Xbox представила Microsoft. ВІДЕО

16 липня виходить новий анімаційний фільм “Космічний джем: Нове покоління” (Space Jam: A New Legacy), в якій сучасна легенда НБА Леброн Джеймс в компанії персонажів Looney Tunes змагатимуться проти цифрових версій найбільших зірок баскетболу.

Щоб відсвяткувати вихід довгоочікуваного фільму, запланованого ще в 1996 році, Microsoft оголосила про випуск спеціальної версії геймпада Xbox в тематиці фільму. Геймпади The Space Jam: A New Legacy Exclusive Xbox Wireless Controller будуть доступні в трьох версіях: Tune Squad, Server-verse і Goon Squad. Всі три версії будуть доступні з 8 липня по ціні 70 доларів. Так як це обмежене видання, у бажаючих придбати геймпади буде трохи часу.

Версія Tune Squad пропонує синій і помаранчевий кольори з помаранчевими і червоними аналоговими джойстиками і D-Pad. Кнопки чорні, а букви сині. Goon Squad в основному фіолетовий, але з чорними наклейками, фіолетовими аналоговими джойстиками, хрестовиною і чорними кнопками. Геймпад Server-verse отримав унікальний малюнок для з блакитними і чорними кнопками.

Контролери працюють не тільки з консолями Xbox (Xbox One і Series), але також і з Windows 10. Їх також можна використовувати з планшетами і пристроями Android через Bluetooth. Згідно Xbox, підтримка пристроїв iOS з’явиться найближчим часом. Як і інші контролери Xbox, для харчування цих контролерів вам будуть потрібні батарейки AA. Вони забезпечать до 40 годин роботи. Також на консолях з’явиться гра Space Jam: A New Legacy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *