Паркан з сітки 3D – де, скільки, як швидко купити?

Сучасна огорожа з сітки 3D – це оригінальні секційні металеві конструкції, виконані зі зварених друг з одним залізних прутів (проволоки різної товщини). Забори з сітки 3Д, завдяки застосуванню при їх виготовленні високоякісної оцинкованої сталі, володіють достатньо приємними прочностними характеристиками, що в сукупності з відносно скромною цінністю подібних конструкцій, робить їх сьогодні дуже популярними. Що стосується застосування таких огороджень, то вони зараз дуже активно використовуються не тільки при облаштуванні загородних ділянок, але й при обладнанні різного роду промислових і громадських об’єктів.

Найголовнішою перевагою у подібного роду огороджень, звичайно ж, є їх неймовірно солідна міцність, яка, природно, обумовлена ​​тим, що присутні в ній металеві вертикальні стрижні мають об’ємні «хвилеподібні» вигини.

За рахунок їх вельми серйозно посилюється загальна міцність конструкції на можливість поперечного зламу. Крім того, для істотного підвищення надійності, такі огорожі крім вертикальних прутів, також ще оснащуються і додатковими горизонтальними перемичками.

Зварні вироби виготовляються з високоякісного оцинкованого металу, що виключає появу корозії в майбутньому. Прути, секцій забірних, укладаються перпендикулярно один одному і в місцях перетину зварюються безконтактної зварюванням. ПВХ – це досить великий шар полімеру, який становить товщину від 500 мікрон, і після всіх процесів дуже щільно облягає поверхню і перешкоджає появі корозійних реакцій на виробі.

Закупівля матеріалів та підготовка ділянки

Їх не особливо багато. Більшість з них – це насправді прилади допоміжні, без яких можна обійтися. Так що нам потрібно?

Стовпчики огородження – нам потрібні стійки проміжні, кутові, початкові і стабілізуючі. Їх кількість потрібно розрахувати в залежності від розмірів огороджувальних площі. Висота стійок повинна бути приблизно на 30-50 сантиметрів більше, ніж висота сітки.

До основних переваг зварної сітки для огороджень можна віднести:

  • простоту монтажу вироби;
  • великий вибір матеріалу, що відрізняється за своїми параметрами і колірного рішення;
  • демократичну вартість;
  • високі зносостійкі характеристики.

Сама сітка виготовляється з міцного оцинкованого металу. Також на деяких сайтах предоставленні удобні калькулятори, завдяки яким ви можете розраховати вартість продукції за декілька хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *