Яку відстань пролетіла Земля за час існування розрахували вчені

Кількість додаткових галактик, скупчень і суперкластерів, що оточують нас, вражає своєю масштабністю. Наша планета долає такі значні відстані у Всесвіті щороку, що ми навіть не можемо собі уявити.

Однак ми можемо оцінити, яку відстань наша планета пройшла. Земля обертається за годинниковою стрілкою навколо своєї осі, і цей рух приносить із собою подорож незвичайними маршрутами. Якби ми знаходилися на екваторі, то кожен оборот приносив би з собою подорож довжиною 14,6 млн км. За рік ми проходимо 940 млн км довкола Сонця.

Наше Сонце рухається навколо надмасивної чорної діри в центрі Чумацького Шляху, як і багато інших зірок. Його рух оцінюється в 220 км/с з урахуванням коливань вздовж площини галактики.

Таким чином, Сонячна система рухається вгору і вниз уздовж галактичної площини, повний оборот якої займає 220 млн. років і більше.

Чумацький Шлях і Туманність Андромеди рухаються один назустріч одному зі швидкістю 110 км/с, зближаючись на 3,5 млрд км за останній рік на відстані 2,5 млн світлових років. Не тільки Чумацький Шлях та Туманність Андромеди, а й інші пов’язані галактики також рухаються у напрямку Центаври зі швидкістю приблизно 627 км/с.

Таким чином наша Земля в один світловий рік проїжджає близько 20 млрд км у Всесвіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *