Привітав українців з Різдвом патріарх Варфоломій: “Правда завжди перемагає”

Вселенський патріарх Варфоломій привітав українців з Різдвом Христовим та передав благословення, пише пресслужба Верховної ради в телеграмі 7 січня.

“Ми молимося за завершення цієї несправедливої війни та агресії день і ніч, за українських людей, сильних і відважних, які наважилися захищати цілісність і свободу України. Ми з вами через любов і молитви. Ми раді бачити, що міжнародна спільнота також з вами. Справедливість і правда завжди перемагає”, – сказав Вселенський Патріарх.

Варфоломій додав, що молиться й за об’єднання всіх православних вірних в країні навколо ПЦУ, наголосивши, що це єдине можливе рішення.

“Вітаю українських вірян з Різдвом. Ми показуємо єдність із вашими вірянами в ім’я свободи та стабільності в Україні”, – зазначив він.

Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що Заповідник «Києво-Печерська лавра» надав ПЦУ дозвіл на проведення богослужінь на один день 7 січня.

24 грудня глави Православної церкви України (ПЦУ) та Української греко-катлицької церкви (УГКЦ) обговорили реформу церковного календаря – домовились про спільну робочу групу.

У жовтні 2022 року Православна церква України передбачила можливість проводити богослужіння з нагоди Різдва за григоріанським (новоюліанським) календарем 25 грудня. Таке рішення ПЦУ ухвалила за результатами засідання Синоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *