В 1 мільярд доларів подолав рубіж касових зборів: “Аватар: Шлях води”

“Аватар: Шлях води” подолав у цей день рубіж касових зборів у мільярд доларів. На це у фільму Джеймса Кемерона пішло два тижні, що зробило його другою стрічкою після “Людини-павука-3”, якій це вдалося в період пандемії коронавірусу, та шостою за всю історію кінематографа.

З урахуванням інфляції найкасовішим фільмом за всю історію кіно залишаються “Звіяні вітром”, що вийшли у світ у 1939 році, і бокс-офіс яких, перерахований за сучасними цінами на квитки, становив би $3,7 млн. А на другому місці таки “Аватар” , але не другий, а перший – з урахуванням інфляції, він би заробив $3,2 млрд.

Касові збори – лише частина прибутку від фільму. І, наприклад, як у випадку з сучасними анімаційними стрічками, навіть не головна. Наприклад, стрічка “Історія іграшок: Велика втеча” принесла на продажах супутніх товарів близько $10 млрд., що майже в 10 разів більше від продажу квитків на неї в кінотеатрах.

Джеймс Кемерон сказав, що для того, щоб принести прибуток, його фільм має заробити в прокаті $2 млрд. Тож пройдена лише половина шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *