Перший тизер фільму “Барбі” показала студія Warner Bros.

Студія Warner Bros. опублікувала дебютний тизер-трейлер фільму “Барбі”. Головні ролі в ньому зіграли Марго Роббі та Раян Гослінг.

Фільм вийде у світовий прокат 21 липня 2023 року. Режисеркою є Грета Гервіг, відома за стрічками “Маленькі жінки” та “Леді Берд”.

Тизер-трейлер починається з відсилання до фільму Стенлі Кубріка “2001: Космічна одіссея”.

У кадрі декілька дівчаток граються із ляльками-немовлятами. Несподівано з’являється гігантська Барбі у купальнику найпершої ляльки, що надійшла у продаж у 1959 році. Діти трощать свої іграшки, не схожі на ідеальну ляльку.

Після цього глядача запрошують у гламурний світ Барбі.

Наразі деталі сюжету стрічки не розкриваються. Раніше Гослінг казав, що історія його героя буде несподіваною для глядачів, зазначивши, що він має важку долю: “Кен не має ні грошей, ні роботи, ні машини, ні будинку. Тяжко йому”.

Актор захоплено відгукувався про сценарій Гервіг, назвавши його “найкращим сценарієм, який я колись читав”.

Гослінг також розповідав, що погодився на зйомки у фільмі після того, як побачив ставлення своїх дітей до ляльки Кена.

“Я виходжу на заднє подвір’я і, знаєш, де я знайшов Кена? Обличчям униз у бруді поруч із розчавленим лимоном”, — сказав він.

Після цього актор сфотографував знахідку і надіслав Гервіг повідомлення: “Я буду твоїм Кеном, тому що цю історію треба розповісти. Ніхто не грає з Кеном”.

Окрім Марго Роббі та Раяна Гослінга у фільмі знялися Емма Макі, Вілл Феррелл, Лю Сіму, Кейт МакКіннон, Олександра Шипп та Америка Феррера.

Неймовірні образи героїв фільму “Барбі” створила володарка “Оскару” дизайнерка костюмів Жаклін Дюрран.

Відеоролик кінокомпанія виклала у своєму YouTube-каналі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *