Футбольний стадіон ПриватБанк виставив на е-торги

Державна фінустанова “ПриватБанк” виставила на електронні торги СЕТАМ футбольний стадіон “Дніпро-Арена” та тренувальну базу. Початкова вартість лота — понад 113 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба банку.

Як зазначають у фінустанові, об’єкти виставили на продаж в рамках програми реалізації неопераційної нерухомості. На е-торгах OpenMarket, окрім стадіону, пустять з молотка будівлі і споруди, крите футбольне поле “Учбово-тренувальної бази”. Ціна за 1 квадратний метр площі — понад 3,1 тис. грн.

У банку зауважують, що стадіон “Дніпро-Арена” вважається найбільшим футбольним стадіоном у Дніпрі європейського класу, розрахований на 31 003 місць для глядачів. Його реконструювали та відкрили у 2008 році. Футбольне поле розміром 105×68 метрів, там є роздягальні, зали для розминки, тренажерна зала, тренерські кімнати, приміщення для представників ЗМІ, суддів, VIP-ложа на 296 місць, ресторан, розрахований на 550 осіб.

“Футбольне поле передбачає систему підігріву, автоматичного поливу та оснащення системою штучного освітлення для проведення матчів у вечірній час. Біля стадіону розташовані автостоянки для бізнес-класу та VIP на 95 автомобілів; спортсменів — на 4 автобуси та 41 автомобіль; телебачення — на 3 автобуси; преси — на 70 автомашин; глядачів команди противника — на 12 автобусів та 10 автомобілів; для глядачів — на 110 автомобілів. Загальна площа земельної ділянки: 6,9494 га”, — уточнили у банку.

Учбово-тренувальна база розташована на околиці Дніпра, там додатково звели два корпуси. Об’єкти нерухомого майна розташовані на земельних ділянках: 12,0526 гектарів.

“Продаж неопераційної нерухомості, яка дісталася банку в якості застави по кредитах колишніх власників — це один з інструментів реалізації стратегічного завдання банку повернення коштів, вкладених державою в капітал ПриватБанку… Ефективність продажу забезпечується прозорими і відкритими процедурами торгів на майданчику СЕТАМ”, — наголосили у фінустанові.

Аукціон запланований на 12 січня 2023 року.

Нагадаємо, раніше у Фонді державного майна розповіли про перебіг процесу малої приватизації з початку його поновлення: за рахунок продажу підприємств державний бюджет поповнився вже на один мільярд гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *