Про масові відключення світла попередили українців

Укренерго закликало українців готуватися до масових відключень світла після масової ракетної атаки росії 15 листопада. Про це повідомляє прес-служба Укренерго.

Так, найближчими днями енергосистема України працюватиме у режимі тотальної економії. Найбільш складна ситуація виникла на заході України, а також у центральному та північно-східних регіонах.

У зв’язку з цим для стабілізації енергосистеми Укренерго було застосовано аварійні графіки відключень, що дозволило запобігти повному знеструмленню країни.

“Наступні кілька днів будуть важкими: наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно, навантаження на мережі теж. Тому просимо з розумінням ставитися до відключень, які будуть впроваджуватися в міру необхідності, а також не залишати звичку економно використовувати електроенергію”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в Укренерго наголосили, що мають плани реагування на ситуацію, у тому числі й на найгірші. Тому українцям потрібно бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки.

До того ж українцям слід бути готовими до того, що відключення будуть не плановими, згідно з графіком, а екстреними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *