Партнером Фундації Олени Зеленської став Microsoft

Компанія Microsoft стала партнером Фундації дружини Президента України Олени Зеленської. Про це йдеться на сторінці Фундації.

“Раді повідомити, що тепер Microsoft стає партнером Фундації, створеної для відновлення країни, передусім у напрямах медицини, освіти та гуманітарної допомоги”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що зустріч Олени Зеленської з генеральним директором Бредом Смітом на полях Web Summit – найбільшої ІТ-конференції у Європі – була надзвичайно теплою і результативною.

Повідомляється, що Microsoft – одна з перших компаній, яка ще на початку березня призупинила продаж продуктів і послуг у росії та отримала “Відзнаку миру”, започатковану Президентом України для корпорацій, які пішли з російського ринку.

“З початку повномасштабної війни сумарна допомога Україні від Microsoft сягнула понад 400 мільйонів доларів”, – ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що компанія продовжує підтримувати Україну у сфері кібербезпеки, допомагати некомерційним, гуманітарним та міжнародним організаціям, які розслідують воєнні злочини проти нашого цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *