Якщо щодня пити вітамін D, що буде з організмом

Про те, як діагностувати у себе дефіцит вітаміну D і що буде з організмом, якщо почати приймати його щодня читаємо далі.

Дієтолог Ліза Річардс каже, що симптоми дефіциту вітаміну D можна легко сплутати із симптомами інших захворювань. Наприклад, хронічну втому, пов’язану з нестачею вітаміну D, можна прийняти за підвищену стомлюваність через вік або через звичайні життєві стреси. До інших симптомів нестачі вітаміну можна віднести болі в м’язах, пригніченість, випадання волосся та інші.

Магістр у галузі охорони здоров’я, дипломований дієтолог Тріста Бест розповідає, що після усунення дефіциту “сонячного вітаміну” люди зазнають значного полегшення. Його щоденний прийом зміцнює імунну систему та додає сил. Крім того, за словами Річардс, вітамін D необхідний для того, щоб організм міг використовувати отримуваний ним кальцій для підтримки росту та здоров’я кісток.

Бест попереджає, що оскільки вітамін D є жиророзчинним, при прийомі його у вигляді добавок можна довести його вміст до токсичних рівнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *