Роботу Windows 10 версії 21H1 Microsoft припинить

Корпорація Майкрософт повідомила користувачів Windows 10 21H1 про те, що операційна система, якою вони продовжують користуватися, незабаром буде кусати пил. Компанія планує припинити підтримку всіх випусків Windows 10 21H1 13 грудня 2022 року. Після цього дня ОС не отримуватиме жодних оновлень безпеки чи виправлень, що змушує клієнтів обирати новіший випуск, наприклад 21H2 або Windows 11.

Окрім простого факту, що термін служби Windows 10 21H1 скоро закінчиться, сповіщення означає, що Microsoft, швидше за все, почне примусове оновлення клієнтів до Windows 10 21H2 або новішої версії. Компанія дозволяє користувачам Windows залишатися на бажаному випуску до тих пір, поки він підтримується, але неминучий процес міграції запускається автоматично за кілька місяців до закінчення терміну служби.

Згідно зі звітом AdDuplex за червень 2022 року, Windows 10 21H1 займає приблизно 21% ринку, тому великій частині користувачів Windows незабаром доведеться оновлювати свою операційну систему або дивитися, як Microsoft робить це самостійно.

Клієнти не повинні боятися майбутнього оновлення до новішої версії. Версія 21H2 не містить значних змін, і процес міграції не відрізнятиметься від стандартного щомісячного накопичувального оновлення. Вимоги до обладнання також не змінилися, тому програми та пристрої повинні продовжувати працювати без збоїв. Ви можете дізнатися більше про Windows 10 21H2 у нашому спеціальному матеріалі. Звичайно, ті, хто має підтримуване обладнання, також можуть відразу перейти до Windows 11.

Microsoft продовжуватиме оновлювати Windows 10 до 14 жовтня 2025 року. Насправді Microsoft зараз готує версію 22H2, і ви можете оновити її прямо зараз, якщо хочете. На жаль, усі нові функції та програмні переваги тепер доступні виключно для Windows 11, залишаючи її попередницю в загальному стані обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *