Щоб кава приносила користь для здоров’я: поради

Як правильно пити каву, щоби не нашкодити своєму організму. З чашки свіжої ароматної кави починається ранок величезної кількості людей. Деякі просто не уявляють свого звичного дня без цього напою, який допомагає прокинутися, підбадьоритися і підтримувати тонус протягом дня.

Але чи така безпечна кава? Чи є обмеження щодо його вживання?

Важливо враховувати основні рекомендації. По-перше, кава має бути тільки цільнозерновою, не сублімованою з банок! П’ємо каву не на голодний шлунок, бо інакше можна спровокувати гастрит.

Також важливо враховувати час вживання кави. Не найкращий варіант пити каву на сніданок, як робить абсолютна більшість. Пізно ввечері також не можна. Оптимальне вікно для вживання кави з 10 до 17.00.

П’ємо каву окремим прийомом їжі. Не запиваємо їм обід чи вечерю. Дуже важливо компенсувати випитий об’єм кави звичайною водою. Це означає, що якщо ви випили 150 мл кави, вам необхідно випити 300 мл води. Це допоможе нейтралізувати сечогінну дію кофеїну.

Намагайтеся пити каву без солодощів. Інакше ви лише збільшите свою харчову залежність. Якщо поодинці зовсім ніяк, можна додати трохи молока.

І найголовніше – п’ємо каву не більше одного разу на добу! У крайньому випадку можна двічі. Ці прості правила допоможуть вам не відмовлятися від улюбленого напою, зберегти здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *