Телефони з кераміки може представити Google

Pixel 6 та 6 Pro відзначили новий початок для лінійки телефонів Google — вони отримали свіжий зовнішній вигляд і унікальний дизайн, який перейшов у більш спрощену версію з нещодавно випущеним Pixel 6a. Зовсім нещодавно надійний розповсюджувач інформації під псевдонімом Digital Chat Station поділився деякою інформацією на сайті китайської соціальної мережі Weibo, натякаючи на деякі плани Google щодо можливого ще більшого використання дизайну свого телефону.

Автор стверджує, що два з майбутніх флагманських телефонів Google — з неясними датами випуску — будуть виготовлені тією ж компанією, яка виробляє iPhone від Apple — Foxconn. Ці два телефони, ймовірно, будуть складаним телефоном Google, який, за чутками, зараз зазвичай називають «Піксельним блокнотом», і висококласним флагманом Pixel.

У нас уже є кілька досить значних джерел щодо складного Google Pixel і більш конкретних деталей про його камери. Що робить допис Mr. Chat Station більш цікавим, так це згаданий флагманський телефон Pixel, який, як кажуть, зроблений з кераміки.

Тепер Google використовував усі види матеріалів, включаючи пластик, скло та метал, але ніколи не кераміку. Протягом багатьох років були телефони інших компаній, які використовували кераміку як матеріал для виготовлення, наприклад, OPPO Find X5 Pro. З усім тим, це все ще рідкісне видовище. Заявлено, що керамічний Pixel, про який йде мова, матиме екран із роздільною здатністю 2048×1080 із центральним отвором для селфі-камери, основною камерою на 50 МП, перископічним зумом і 2-м поколінням чіпа Tensor від Google. Також згадується датчик Sony IMX787 64 МП, який нібито буде використовуватися для звичайної телефотокамери.

Існує ймовірність, що технічні характеристики та преміальні матеріали, згадані вище, можуть стати будівельними блоками нового преміального телефону Pixel, який Google планує випустити як конкурента Galaxy S22 Ultra. Однак, швидше за все, це не майбутній Pixel 7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *