Передати Україні танки планує Північна Македонія

Уряд Північної Македонії заявив, що Україна отримає танки від танкового батальйону, який перебуває у процесі модернізації. Натомість Північна Македонія прагне оновити та покращити свою власну армію відповідно до стандартів НАТО. Про це повідомляє британське інформаційне агентство Reuters.

“З урахуванням цієї ситуації та вимог Міністерства оборони України, уряд вирішив безоплатно передати певну кількість цих танкових потужностей Україні відповідно до її потреб”, – йдеться у повідомленні.

Проте у Міноборони Північної Македонії не надали точну інформацію щодо кількості танків. Але повідомили, що танки належать до так званого третього покоління основних бойових танків 1970-х і 1980-х років, які мають композитну броню та комп’ютерно-стабілізовану систему керування вогнем.

Зазначимо, що Північна Македонія є членом НАТО та кандидатом на вступ до Європейського Союзу. Вона, як і інші західні країни, вже передавала Україні військове обладнання після повномасштабного російського вторгнення у лютому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *