Лідерством на ринку електромобілів поступилася Tesla

Електрокари американської марки Tesla перестали бути найпопулярнішими у світі – їх випередив китайський виробник BYD. Такий висновок можна зробити за підсумками загальносвітового продажу електромобілів у 1 півріччі 2022 року.

За перші 6 місяців цього року компанія BYD реалізувала понад 641 тис. автомобілів на електротязі. І цей результат виявився у 4,2 рази вищим, ніж у січні – червні 2021 року. У свою чергу, продажі Tesla у всьому світі склали понад 564 тис. одиниць. Таким чином, виробник із КНР став світовим лідером із продажу «електричок», за підсумками 1 півріччя майже на 80 тис. примірників випередивши колишнього гегемона – американську марку Tesla.

Однією із причин успіху BYD стали березневі продажі, коли було реалізовано близько 105 тис. електромобілів китайського бренду. Це найвищий результат компанії за всю історію.

Нагадаємо, що компанія BYD була заснована у 1995 році, а у 2003 році вона почала виробляти автомобілі. У 2010-х роках виробник із Піднебесної заявив про плани стати провідним брендом у сфері електротранспорту у світі. Навесні 2022 року компанія повністю припинила виробництво машин з двигунами внутрішнього згоряння, зробивши ставку лише на гібридні автомобілі та електрокари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *