Модульні лікарні можуть з’явитися в Україні

В Україні на деокупованих територіях можуть з’явитися лікарні, збудовані за модульною системою. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Заступник очільника МОЗ Богдан Боруховський зазначає, що такі медзаклади не поступаються традиційному будівництву, проте значно скорочують терміни створення. Мова йде не про найпростіші «вагончики», а про повноцінні лікарні, які мають все необхідне. Модульні технології дозволяють за рік збудувати лікарню на понад 300 ліжок.

“Ми розуміємо, наскільки важливо відновити доступ населення до медичної допомоги в найкоротші терміни. Тому в деокупованих регіонах розглядаємо, зокрема можливість будівництва сучасних модульних лікарень, які наразі функціонують у Європі”, – зауважив Боруховський.

Нагадаємо, влада Індонезії готова виділити 5 мільйонів доларів для відновлення медичної інфраструктури України, яка була зруйнована внаслідок бойових дій.

Також повідомляли, що для українців, що постраждали від війни з росією, створять Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *