Для покращення травлення лавровий лист

У лавровому листі міститься багато мінеральних та поживних речовин.
Що входить до складу лаврового листа?

Вітамін А.
Вітамін С.
Вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, фолієва кислота, ніацин, вітамін В6).
Кальцій.
Залізо.
Магній.
Фосфор.
Калій.
Цинк.
Селен.

Медики назвали корисні властивості лаврового листа

Покращує травлення. Лавровий лист, який заварюють як чай, має стимулюючу дію на тонус шлунка, активізує процеси травлення, а також виведення токсинів з організму. Євгенол і цинеол, що містяться в ньому, допомагають від печії. Ферменти лаври допомагають тілу розщеплювати білки.

Позитивно впливає на сечовидільну систему. Лавр здатний проявляти сечогінний ефект, корисний при лікуванні інфекційних процесів у сечовивідних шляхах.

Бореться із запаленням. Застосування лаврового листа є ефективним при болях запального характеру, наприклад, викликаних ревматизмом, розтягненням зв’язок, суглобовими проблемами. Крім того, його компоненти допомагають очищати дихальні шляхи при грипі, застуді, покращують стан людини при бронхіті.

Допомагає запобігти діабету. Лавровий лист оцінюється багатьма вченими як борець із цукровим діабетом другого типу. До його складу входять речовини поліфеноли, що посилюють чутливість клітин до інсуліну. Антидіабетична дія приправи посилює наявність високих доз вітамінів В та цинку.

Дослідження показують, що вживання від одного до трьох грамів лаврового листа на день може мати позитивну дію на зниження рівня глюкози, холестерину та тригліцеридів у пацієнтів із цукровим діабетом другого типу.

Експерти нагадали, що лавровий лист не тільки додають до їжі як спецію, але також він підходить для приготування настоїв, напоїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *