Найшкідливіша для здоров’я побутова звичка

Поширені помилки, які люди роблять щодня, можуть являти собою приховані ризики для здоров’я, попереджають вчені.

Однією з найбільш шкідливих для здоров’я побутових звичок експерти по чистоті і гігієні називають змивання води в унітазі, яке не закривається кришкою сидіння.

Коли ви змиваєте воду в унітазі з піднятим сидінням, в повітря викидається фонтан з мікрочастинок води, змішаних з відходами життєдіяльності, пояснюють фахівці. Подібні “хмари” містять бактерії, які можуть бути дуже шкідливими для здоров’я.

Крім того, якщо унітаз розташований в загальній ванній кімнаті, звичка не закривати його при змиві води веде до того, що шкідливі бактерії можуть осідати і місяцями жити на різних поверхнях, включаючи зубні щітки, мило, вішалки для рушників.

Результатом їх використання може стати інфекція, відома як гастроентерит і супроводжувана рядом негативних симптомів: діареєю, загальним нездужанням, болем в животі.

Поради фахівців. Якщо немає можливості закрити унітаз при змиві води, по можливості в цей момент потрібно відійти від нього якнайдалі. Також після відвідування туалету завжди слід ретельно мити руки. Тримати зубну щітку слід в закритих місцях або під ковпачком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *