Відмова від риби та м’яса: що буде

Кілька років тому в Канаді провели такий експеримент з кількома десятками людей, які все життя їли м’ясо. Вони на місяць відмовилися від нього, намагаючись записувати свої відчуття. Також вони регулярно відвідували лікаря в той період, поки не їли м’ясо.

Якщо ви вирішите повторити експеримент, запам’ятайте, що вам буде потрібно компенсувати м’ясо іншими продуктами. Експерти радять внести в раціон молочні продукти, каші, бобові, фрукти і ягоди, овочі.

Підвищення продуктивності

Це перше, що помітили більше 80% тих, хто брав участь в експерименті. Хтось говорив, що стало простіше займатися домашніми справами, хтось відзначав легкість і позитив. Це пояснюється тим, що в животі немає тяжкості. Примітно, що підвищення продуктивності відзначалося людьми в другій половині дня, тому що в основному всі їдять м’ясо на обід.

Через тиждень після початку вегетаріанської дієти знайшовся перший мінус. Через швидке перетравлення їжі було швидке настання голоду. При відмові від м’яса доводиться робити більше прийомів їжі. Це відчули 93% випробовуваних.

Їсти хочеться дуже часто і багато, тому на роботу доводилося тягати більше їжі, ніж зазвичай. Також однією з головних проблем є непотрібна увага з боку колег і друзів. Всі раз у раз намагаються нагодувати вас. Так було більш ніж у половини випробовуваних на другому тижні експерименту.

Особливості третього тижня

89% людей, які брали участь в експерименті, відзначили, що на стику другого і третього тижня стало з’являтися більше сил і енергії.

Вчені попросили людей контролювати свою вагу. Виявилося, що до кінця третього тижня у 98% людей помітили, що вони скинули трохи ваги. Хтось всього кілограм, а хтось чотири або п’ять.

Остаточні висновки і кінець експерименту

На четвертому тижні більшість людей вже звикло до такого режиму харчування. Багатьом стало простіше засипати, легше вставати вранці. 26% людей відзначили підвищення інтелектуальної продуктивності і рівня уваги. З мінусів більшість виділила необхідність змушувати себе харчуватися саме так, а не інакше. Вже в кінці третього тижня від експерименту відмовилося 5% людей.

Також відмова від м’яса і риби має на увазі підвищені витрати. Для багатьох це один з найважливіших мінусів. Якщо ви турбуєтеся за свій бюджет, то витрати на харчування, яке приносить вам задоволення і не шкодить здоров’ю, є доречними. Краще спробуйте відмовитися від шкідливих фінансових звичок, які вбивають ваш бюджет, а на їжу не скупіться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *