В Україні представлено бездротові навушники Redmi Buds 3

Компанія Xiaomi представила в Україні нові бездротові навушники Redmi Buds 3. Новинка з’явиться у магазинах з 12 листопада за рекомендованою роздрібною ціною 1299 грн.

Навушники можна буде придбати в авторизованих магазинах Xiaomi Store, у роздрібній мережі АЛЛО та в офіційних партнерів Xiaomi, зокрема у магазинах Rozetka, Цитрус, Comfy, Фокстрот, Eldorado та Епіцентр.

Бездротові навушники Redmi Buds 3 мають зручний дизайн і важать усього 4,5 г, що робить їх використання впродовж тривалого часу значно комфортнішим.

Навушники підтримують Bluetooth 5.2, мають нижче енергоспоживання, швидшу передачу сигналу та стабільне з’єднання. Подвійний мікрофон з функцією шумозаглушення забезпечує кришталево чисту якість звуку. Коли користувач виймає навушник з вуха, музика автоматично зупиняється, а якщо надягає його знову – відтворення відновлюється.

Redmi Buds 3 здатні працювати до 5 годин від одного заряду та до 20 годин – за умови їх використання з футляром. Redmi Buds 3 підтримують швидку зарядку – лише 10 хвилин зарядки вистачить для 90 хвилин прослуховування музики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *