“Останнє королівство”: повнометражний фільм випустить Netflix

Шанувальники історичного серіалу “Останнє королівство” можуть радіти. Netflix випустить повнометражний фільм, який отримав назву “Сім королів повинні померти” (Seven Kings Must Die).

За інформацією Deadline, про це повідомив виконавець головної ролі Олександр Дреймон на лондонському конвенті Comic Con.

Зйомки фільму почнуться на початку наступного року, після виходу десятої серії п’ятого сезону “Останнього королівства” і будуть проходити в Угорщині, в Будапешті.

Олександр Дреймон в новій картині знову зіграє персонажа Утреда, головного героя “Останнього королівства”, до зйомок приєднаються інші актори серіалу. Крім того, у фільмі з’являться нові герої.

Нагадаємо, що сюжет серіалу заснований на на “саксонських історіях” Бернарда Корнуелла і охоплює історичний період кінця IX століття, коли англосаксонські королівства піддавалися нападкам вікінгів.

Головний герой, сирота Утред був викрадений вікінгами і вихований в Скандинавії. Надалі йому доводиться вибирати між вікінгами і кровними саксами.

Повнометражна стрічка “Сім королів повинні померти” завершить серіал і стане важливим доповненням до вже створеного всесвіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *