Випуск нових продуктів призупиняє Facebook

Компанія Facebook вирішила призупинити випуск нових продуктів та функцій після критики в ЗМІ, слухань у Конгресі США та звинувачень у негативному впливі на психічне здоров’я дітей. Про це повідомило Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Facebook також призупинив розробку існуючих продуктів. За даними видання, компанія залучила більше людей для проведення «репутаційних оглядів», щоб перевірити, якої критики може зазнати Facebook та гарантувати, що їхні продукти не впливатимуть негативно на дітей.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Wall Street Journal, посилаючись на документи Facebook, опублікувало розслідування про приховані правила користування платформою та її негативний вплив на підлітків, з чим IT-гігант нічого не робив. За даними видання, Facebook знає, як негативно Instagram впливає на підлітків, але продовжує розробляти додаток у цьому напрямку. Також виявилось, всередині Facebook є програма, яка мала б модерувати заборонений контент, але по факту вийшло так, що з’явився білий список для привілейованих осіб, яким нічого не буде за публікацію шкідливого контенту. Після критики з боку суспільства, законодавців США та розслідування WSJ, Facebook тимчасово зупинив розробку додатку для дітей віком до 13 років — “Instagram Kids”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *