Полегшать ваше життя: маловідомі функції у Viber названо

Представники Viber назвали вбудовані в месенджер функції безпеки, здатні зберегти конфіденційність листування та недоступність міститься в чатах інформації від сторонніх у разі злому пристрою, на яке встановлена ​​програма.

Назва вбудованих в «Вайбер» додаткових опцій безпеки.

Зникаючі повідомлення

Ця опція дозволяє задати режим автоматичного видалення повідомлень з будь-яких чатів. Задати час стирання листування і відправлених файлів можна в налаштуваннях. Якщо одержувач спробує зробити скріншот підлягає Автовидалення повідомлення, відправник отримає повідомлення про відповідне дії.

Приховані чати

Ця опція дозволяє складувати важливу переписку в «запаролену» папку. Дана можливість буде корисною в тому випадку, якщо два і більше особи користуються одним і тим же пристроєм. Для відправки листування в захищену паролем папку користувачам андроїд-пристроїв слід зробити довгий клік на підмет приховування повідомлення і задати необхідну опцію.

Власникам айфонів досить змахнути переписку вліво, натиснути на «Приховати» і задати пароль. Користувачам ПК потрібно клікнути на «…» угорі ліворуч і вдатися до опції установки пароля.

Приховування статусу “Переглянуто”

Для того, щоб співрозмовник не зміг бачити подвійний фіолетовою галочки, необхідно з розділу «Ще» перейти в «Налаштування», звідти в «Конфіденційність» і прибрати галочку з опції показу статусу.

Приховування статусу “В мережі”

Виконати всі описані вище дії аж до останнього, після чого відключити статус «В мережі».

Приховування аватарки від сторонніх

Зробити перераховані вище дії до «Конфіденційність» включно, після чого прибрати галочку з рядка «Відображати моє фото».

Запит на переписку

Ця опція встановлена ​​за замовчуванням і кожен користувач може самостійно відхиляти запити незнайомих користувачів або давати добро на подальше спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *