Спецію, що сприяє нормалізації зору виявлено

Вчені з Імперського і Університетського коледжів Лондона виявили у популярній спеції особливі речовини, що сприяють нормалізації зору.

Ряд проведених досліджень показав, що дієві речовини куркуми допомагають в терапії очної глаукоми — небезпечного захворювання, що характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску і розвитком патології диска зорового нерва аж до сліпоти.

Зокрема, з’ясувалося, що компоненти куркуми скорочують запальний процес рогівки, дозволяючи тим самим нормалізувати зір. Подібним чином, наприклад, впливає куркумін.

Про те, що куркума володіє корисними властивостями вченим було відомо і раніше. До останнього часу перед медиками стояла проблема транспортування активної речовини в організм, адже у вигляді добавок і таблеток куркумін засвоювався погано.

Для його необхідного засвоєння треба було б приймати відразу дуже велику кількість оральних препаратів, могло зашкодити системі шлунково-кишкового тракту і організму в цілому.

Цю проблему вдалося вирішити. Наукові фахівці запропонували використовувати для транспортування речовини очні краплі. За словами вчених, ця технологія дозволяє збільшити прохідність куркуміну в 400 000 разів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *