Краще їсти сирими ці продукти

Багато продуктів втрачають вітаміни і поживні речовини при приготуванні. Для максимальної користі їх варто їсти сирими.

Буряк

Цей овоч багатий клітковиною і вітамінами. Вживання його в їжу в сирому вигляді допоможе зміцнити імунну систему, підвищити витривалість, нормалізувати тиск і навіть знизити ризик раку. При приготуванні буряка руйнується близько 25% фолієвої кислоти.

Цибуля

Згідно з дослідженням Корнельського університету, сира цибуля містить сполуки сірки і антиоксиданти, які важко знайти в будь-якому іншому продукті. Тому коли ви обідаєте і вечеряєте, додайте цибулю в салат.

Кокосовий горіх

Він дуже поживний завдяки вмісту клітковини, білків, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Крім того, кокос – це натуральна їжа, багата електролітами. Випити кокосову воду – це найпростіший спосіб втамувати спрагу і отримати заряд корисних речовин.

Броколі

Ця капуста багата вітамінами, клітковиною, білком, залізом, магнієм, кальцієм, селеном. Найкраще її їсти сирою. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі сільськогосподарської та харчової хімії, люди, які їдять сиру броколі, отримують більше корисних речовин, ніж ті, хто їсть її приготовленої.

Помідори

Цей овоч є основним харчовим джерелом лікопіну. Він позитивно впливає на здоров’я, включаючи можливість зниження ризику серцевих захворювань і раку. Це відмінне джерело вітамінів, тому вживати його в сирому вигляді – найкраща ідея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *