Фантастичний серіал для HBO зніме Девід Наттер

У Нью-Йорку почалося виробництво драматичного серіалу “Дружина мандрівника в часі”, заснованого на відомому однойменному романі Одрі Ніффенеггер.

Лауреат премії “Еммі” Девід Наттер (“Гра престолів”) зніме перший, що складається з шести серій сезон, а також візьме на себе обов’язки виконавчого продюсера.

У серіалі за сценарієм Стівена Моффата (“Доктор Хто”) ролі подружжя, чий щасливий шлюб затьмарює лише здатність чоловіка подорожувати в часі, виконують Роуз Леслі (“Гра престолів”) і Тео Джеймс (“Дивергент”). Також в серіалі в головних ролях знімаються десмін Боргес (“Ти гірший”) і Наташа Лопес.

“Стівен Моффат – ідеально підходить на роль сценариста, який зможе адаптувати улюблену багатьма книгу про своєрідну історію кохання. Ми також дуже раді, що Девід Наттер повернеться на HBO і буде режисером всіх епізодів сезону”, – йдеться в офіційній заяві HBO.

“Це історія про втрату, але вона не про трагедію. Це історія про мандрівника в часі, але це не наукова фантастика. Незважаючи на те, що відносини Клер і Генрі переплутані в часі, це історія про великий і звичайної любові – і не обов’язково в такому порядку. для мене це проект мрії. Я завжди любив цей незвичайний зворушливий роман Одрі Ніффенеггер, і він надихав мене багато разів, так що адаптувати його для телебачення – мрія всього мого життя. А робота з Девідом Наттера – радість і честь”, – прокоментував новину Моффат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *