На рок-концерт для COVID-експерименту запросили 5 тисяч осіб в Іспанії

Вхідний квиток обійшовся шанувальникам гурту від 23 до 28 євро. У його вартість входили тест на коронавірус та високоякісна захисна маска. Потенційний відвідувач під час купівлі квитка мав обрати місце для тестування у день концерту. Після отримання негативного результату на мобільний телефон покупця надсилали код-підтвердження участі в шоу.

Крім того, організатори попередили про небезпеку людей з серцевими захворюваннями, раком, а також тих, хто нещодавно контактував з інфікованими COVID-19. Їх просили не реєструватися.

Зазначається, що цей концерт стане експериментальним. Його організували за підтримки місцевої влади та експертів Барселонського фонду боротьби зі СНІДом та інфекційними захворюваннями.

“Це ще один маленький крок до того, щоб мати змогу проводити концерти та культурні заходи під час пандемії”, – сказав Борис Револло, вірусолог, який брав участь в організації заходу.

Впродовж кількох тижнів після концерту команда Револло стежитиме за станом здоров’я глядачів. Експерти хочуть перевірити, чи може масовий захід, учасники якого мають негативний результат тесту на коронавірус та перебувають в масках, призвести до спалаху захворюваності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *